Tapeta natryskowa

Produkt może być nakładany bezpośrednio na beton, tynk, gips, płyty kartonowo-gipsowe, drewno. Po nałożeniu uzyskujemy dekoracyjną strukturę, która posiada dobre własciwości niwelujące nierówności dekorowanych powierzchni. Przygotowanie podłoża nie wymaga dużych nakładów pracy, nie ma też konieczności wcześniejszego nałożenia gładzi gipsowej. Przed przystapieniem do prac należy postępować jak w przypadku tradycyjnego malowania. Tapeta natryskowa to produkt "przyjazny" w użyciu, pozwalający uzyskać korzyści finansowe przy zachowaniu atrakcyjnej ceny dla końcowego odbiorcy.

Kolorystyka tapet natryskowych

Tapeta standardowo produkowana jest w kolorze białym. Pólpłynny material można barwić na żądany kolor we własnym zakresie, używając pigmentów przeznaczonych do farb emulsyjnych. Barwienie materiału przeprowadzamy ręcznie lub korzystając z mieszalinika, co pozwala na powtarzalność koloru. Żądany efekt można również uzyskać poprzez pomalowanie kolorową farbą dekorowanej powierzchni po wykonaniu natrysku.

Tapeta jest materiałem rozcieńczanym wodą, całkowicie ekologicznym, pozbawionym substancji szkodliwych dla zdrowia. Produkt ma właściwości antystatyczne, które sprawiają, iż kurz nie przylega do pomalowanych tapetą natryskową powierzchni, co jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi chorujących na alerię i astmę. Dodatkowo gotowy produkt ociepla pomieszczenie w którym został położony jak dwu centymetrowa warstwa styropianu co przyczynia się do zmniejszenia kosztów ogrzewania.

Powierzchnia tapety jest odporna na ścieranie i może "oddychać". Można ją pokryć bezbarwnym lakierem akrylowym LATEX, który także jest wodorozcieńczalny, uzyskując w ten sposób powłokę odporną na wilgoć i zabrudzenia czy też produktem BROKAT, którego zastosowanie pozwoli na uzyskanie dekoracyjnych refleksów świetlnych. Powierzchnie tapety można kilkakrotnie odnowić poprzez nałożenie kolejnej warstwy lub pomalowanie większą ilością farb dostępnych na rynku.

Zdjęcia naszych realizacji - tapety natryskowe

Marcin Kępka Systemy dekoracyjne
Usługi remontowe Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Strona www wykonana przez TwojaOferta.biz